Wczytywanie
Ogłoszenia

Rekolekcje z Peterem i Debbie Herbeck

Zapraszamy Was bardzo serdecznie na rekolekcje "Życie w Wolności - Córki i Synowie Boga", które odbędą w dniach 18-20 maja br. w Białymstoku. Poprowadzą je dla nas Debbie i Peter Herbeck z Renewal Ministries ze Stanów Zjednoczonych. Peter i Debbie Herbeck to dobrze rozpoznawalne w Kościele Katolickim osoby, które całe życie poświęciły służbie w Kościele i na rzecz Nowej Ewangelizacji. Rekolekcje przez nich prowadzone to wyjątkowa możliwość spotkania w celu zbudowania nas i wyposażenia do jeszcze lepszej służby w Kościele i dla Nowej Ewangelizacji . Więcej informacji oraz możliwość zapisów na stronie www.budujemyludzi/herbeck oraz na stronie rekolekcje.bialystok.pl

Rekolekcje dla niewiast

Rekolekcje dla niewiast nie odbędą się. Przepraszamy wszystkch tych, którzy zarezerwowali na nie swój czas

Pielgrzymka na Maltę

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce samolotem na Maltę, która odbędzie się w dniach od 8 do 15 października tego roku. Koszt pielgrzymki 3.690 zł plus 100 Euro. Więcej informacji u Ks. Adama Micuna, tel. 798 528 168 lub email: amicun10@gmail.com

Chór w kościele św. Rocha

W najbliższym czasie kościół pw. św. Rocha ma zostać podniesiony do rangi Bazyliki Mniejszej. W związku z tym wydarzeniem ma powstać chór kościelny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w chórze prosimy o zgłoszenie się, bądź do ks. Proboszcza lub organisty Parafii pw. św. Rocha.

Rekolekcje ewangelizacyjne w Smolnikach

Rekolekcje oparte na 4 Prawach Życia Duchowego odbędą się w szkole i w parafii  od 18 do 21 marca: od 9.00-12.00 dla młodzieży, a po południu i wieczorem dla dorosłych. Odpowiedzialną za rekolekcje jest Paulina Jeżerys.

Serdecznie zachęcamy do zgłoszeń na rekolekcje do Pauliny, a wszystkich prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.

Informacja o Rekolekcjach wakacyjnych

W tym roku rekolekcje wakacyjne odbędą się w Różanymstoku w jednym turnusie od 21.07 do 28.07.2018 r. (od soboty do soboty) - stopień I, II, III i M (młodzieżowy).

Więcej informacji niebawem. Zapisy otwieramy od 1 kwietnia.

Prosimy abyście zarezerwowali czas na jeden z turnusów. Szkoda gdyby Ciebie zabrakło.

Informacja o otrzymaniu wsparcia finansowego dla Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. F. Blachnickiego

Z radością informujemy, że Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku otrzymała za pośrednictwem Podlaskiego Kuratora Oświaty wsparcie finansowe w wysokości 12.792,- zł (słownie: dwanaście tysięcy siedemset dziewięćdziesiąt dwa złote) z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 –„Aktywna tablica”.

Wsparcie zostało udzielone w ramach umowy zawartej pomiędzy Stowarzyszeniem a Wojewodą Podlaskim.

Grupy sprzymierzania się

Osoby, które ukończyły formację mogą się zgłosić do małych grup sprzymierzania się. Zgłoszenia prosimy kierować do Lidera grupy średniej.

Grupy wzrostu

Można się zgłosić do grup wzrostu. Są one przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą być w małej grupie a nie byli na rekolekcjach wakacyjnych Wspólnoty Ezechiasz. Zgłoszenia prosimy kierować do Lidera grupy średniej.

Otwarcie Oddziału naszego Przedszkola na Transportowej 2

Z radością informujemy, iż otrzymaliśmy pozwolenie na przebudowę obiektu przy ul. Transportowej 2 na potrzeby przedszkola i od 1 września 2017 r. uruchomiliśmy nowy oddział Przedszkola  przy ul. Transportowej 2 (drugi jest w planie).

Przypominamy, że także ten oddział Przedszkola będzie działał na zasadach Programu Przedszkole za 1 zł  (Rodzice ponoszą odpłatność na zasadach jak dla przedszkoli publicznych). 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem:

  • przy ul. Transportowej 2 – tel. (85) 674-76-77
  • przy ul. Sitarskiej 25 – tel. (85) 652-31-83

Ogłoszenie o naborze do Szkoły Podstawowej za 1 zł

Z radością informujemy, że od 1 września 2017 r. można skorzystać z oferty Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Blachnickiego za 1 zł miesięcznie.

Bezpośrednią inspiracją do podjęcia tego programu było olbrzymie zainteresowanie rodziców Katolickim Przedszkolem im. ks. Franciszka Blachnickiego, które od 1 września 2016 r. weszło w program „Przedszkole za 1 zł” – co oznacza, że rodzice ponoszą odpłatność na zasadach jak dla przedszkoli publicznych. Zobaczyliśmy, że wielu Rodziców których wcześniej nie było stać na przedszkole niepubliczne z czesnym, a którym drogie są wartości chrześcijańskie mogło przysłać swoje dzieci do Przedszkola. Przedszkole odnotowało wzrost liczby dzieci o ponad 300%! Jako Organ Prowadzący zadaliśmy sobie pytanie: dlaczego nie przedłużyć tego programu na Szkołę Podstawową?

Więcej informacji o Szkole Podstawowej na stronie www.szkolabudujemyludzi.pl lub pod nr telefonu +48 85 67 47 677.

Zapisy do Przedszkola im. ks. Franciszka Blachnickiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców zainteresowanych integralnym rozwojem swoich dzieci w duchu wartości chrześcijańskich do zapisywania swoich dzieci do Przedszkola prowadzoneo przez naszą Wspólnotę.

Dlaczego warto posłać dzieci do naszego Przedszkola?
1. Tradycyjne wartości (wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich)
2. Rodzinna atmosfera
3. Dobrze wykształcona, kochająca dzieci kadra pedagogiczna
4. Znakomite warunki lokalowe Przedszkola (wyremontowany gruntownie budynek przy ul. Sitarskiej 25)

Od 1 września 2016 r. nasze Przedszkole uczestniczy w programie „Przedszkole za 1 zł” – co oznacza, że rodzice ponoszą odpłatność na zasadach jak dla przedszkoli publicznych

Więcej informacji o Przedszkolu na stronie www.szkolabudujemyludzi.pl lub pod nr telefonu +48 85 65 23 183.

wstecz

06 / 2019
Po
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
zobacz najnowsze materiały multimedialne