Wczytywanie
Intencje Modlitewne

INTENCJE NA LUTY 2018 R.


1. Za Ks. Abp. Tadeusza, Abp. Edwarda, Bp. Henryka, Abp. Stanisława, wszystkich kapłanów o owocne głoszenie Ewangelii w Okresie Wielkiego Postu, za Ks. Abp. Stanisława w rocznicę Chrztu Świętego [24.02] o obfitość łask i mocy Ducha Świętego na co dzień.

2. Za osoby konsekrowane , które w Święto Ofiarowania Pańskiego, przeżywały Dzień Życia Konsekrowanego, aby realizowały swoje powołanie na wzór Chrystusa w pełni oddanego Bogu Ojcu.

3. Za kraje Europy aby wróciły do swych chrześcijańskich korzeni nie bały się świadczyć o Chrystusie, o potrzebne łaski dla Kasi Jachimowicz, która walczy o prawo działania zgodnie z sumieniem dla chrześcijańskich lekarzy w Norwegii.

4. Za  prześladowanych chrześcijan, oby Bóg wylał obficie swa łaskę i pomoc, o pokój i ustanie terroru na świecie.

5. Za Wspólnotę abyśmy weszli w Okres Wielkiego Postu z pragnieniem nawrócenia i doskonalszego naśladowania Chrystusa. Za nadchodzące wybory we władzach Stowarzyszenia, abyśmy byli posłuszni Duchowi Świętemu i szukali Jego woli.

6. Za  szkołę i przedszkole prowadzone przez nasze stowarzyszenie, dziękujmy Bogu za wszelkie łaski i prośmy  za nauczycieli, rodziców i dzieci, o błogosławieństwo,  mądrość, dary Ducha Świętego potrzebne w  wypełnianiu podjętego dzieła.

7. Za kursy Alpha, o ich rozwój, aby wielu usłyszało o Chrystusie i uznało Go swoim Panem i Zbawicielem, o potrzebne łaski wszystkim uczestnikom i głoszącym Dobrą Nowinę na kursach Módlmy się o powstanie  kursów, w par. Św. Kazimierza w Białymstoku.

8. Za dzieła Wspólnoty Ezechiasz, o błogosławieństwo w realizacji ,,Centrum Edukacyjno-Formacyjnego Pokolenia JP II.O pomyślny przebieg wszelkich prac i remontów w budynku szkoły.

9. Za Darczyńców, tych którzy wspierają dzieła  Wspólnoty, modląc się, dając swój czas, wspierając materialnie, o potrzebne łaski dla nich. 

wstecz

07 / 2020
Po
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
zobacz najnowsze materiały multimedialne