Wczytywanie

Kochani za nami już wakacyjne rekolekcje, a przed nami kolejny rok formacyjny. Przypominamy, że tegoroczne rekolekcje Przymierza odbędą się w dniach 13-15 września br. w Ptakach. Oczywiście zakładamy, że nikogo z Przymierza na nich nie zabraknie, ale możecie już droga e-mailową potwierdzać w jakim składzie osobowym przyjedziecie (dot. przede wszystkim rodzin). Potwierdzamy u Remigiusza (remigiusz.ufa@ezechiasz.org) do 20 sierpnia br.!

Osoby, które ukończyły formację i sa zainteresowane kandydowaniem do Przymierza proszone są również o kontakt z Remigiuszem (mail powyżej) w celu potwierdzenia Waszej chęci kandydowania, która wiąże się m.in. z obowiązkeim uczestniczenia we wspomnianych rekolekcjach Przymierza. Zatem również potrzebujecie potwierdzić swój przyjazd.  Uwaga należy to uczynić najpóźniej do 20 sierpnia br.

Kolejna grupa osób to dotychczasowi kandydaci do Przymierza. Wy również potrzebujecie skontaktować się z Remigiuszem, aby potwierdzić chęć wstąpienia do Przymierza i również oczekujemy Was na rekolekcjach w Ptakach, a Remigiusz oczekuje na potwierdzenie z Waszej strony.

Przypominamy również, że osoby które ukończyły całą formację w latach poprzednich, a z różnych powodów nie kandydowały do Przymierza, przerwały kandydowanie lub uczestniczenie w Przymierzu, a chciałyby powrócić do tego miejsca, mogą zgłosić się do Remigiusza jako Głównego Odpowiedzialnego Wspólnoty. 

Wszystkim obecnym członkom i kandydatom Przymierza przypominamy, że uczestniczenie w rekolekcjach Przymierza jest bardzo ważne, dlatego jest obowiązkowe i zakładamy, że każdy z Was będzie w nich uczestniczył. Oznacza to, że jełśi z jakichś obiektywnych powodów nie będziecie mogli dotrzeć to koniecznie to zgłoście. 

Co do szczegółów organizacyjnych dot. rekolekcji w Ptakach będziemy Was informować w dalszych wiadomościach tutaj na stronie www i innymi kanałami.

data dodania: piątek, 9 sierpnia 2019r. Autor: MZ
wstecz
07 / 2020
Po
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31