Wczytywanie
Nowe artykuły

W okresie wakacyjnym spotkania naszej Wspólnoty nie odbywają się.

W pierwszej połowie tego czasu przygotowujemy się do rekolekcji wakacyjnych, które w tym roku odbędą się w Białymstoku w ostatnim tygodniu lipca. Więcej informacji wkrótce.

Po rekolekcjach odpoczywamy i przygotowujemy się do kolejnego roku formacyjnego.

Do spotkań wracamy we wrześniu.

Życzymy owocnego odpoczynku i błogosławieństwa Bożego na ten czas :)

data dodania: sobota, 27 czerwca 2020r. Autor: Adam

Kochani, zapraszamy Was w najbliższą sobotę tj. 6 czerwca br. na Górę Modlitwy, prowadzoną przez naszą Wspólnotę oraz wspaniałych Przyjaciół drogą on-line na Facebooku. Jest to czas trwania przed Obliczem Boga,czas uwielbienia zwycięstwa Jezusa na krzyżu, czas jaki możemy dać Bogu, aby być z Nim sercem przy sercu:)

Tematem przewodnim spotkania będą słowa: "O Stworzycielu, Duchu, przyjdź"

Link do wydarzenia z transmisją: Góra Modlitwy - 24/7 - online

Prosimy o dołączenie i udostępnienie wydarzenia, aby jak najwięcej osób dowiedziąło się o nim, tym bardziej, że nie ogranicza nas miejsce :)

 

data dodania: wtorek, 4 lutego 2020r. Autor: Mateusz
więcej

Kochani za nami już wakacyjne rekolekcje, a przed nami kolejny rok formacyjny. Przypominamy, że tegoroczne rekolekcje Przymierza odbędą się w dniach 13-15 września br. w Ptakach. Oczywiście zakładamy, że nikogo z Przymierza na nich nie zabraknie, ale możecie już droga e-mailową potwierdzać w jakim składzie osobowym przyjedziecie (dot. przede wszystkim rodzin). Potwierdzamy u Remigiusza (remigiusz.ufa@ezechiasz.org) do 20 sierpnia br.!

Osoby, które ukończyły formację i sa zainteresowane kandydowaniem do Przymierza proszone są również o kontakt z Remigiuszem (mail powyżej) w celu potwierdzenia Waszej chęci kandydowania, która wiąże się m.in. z obowiązkeim uczestniczenia we wspomnianych rekolekcjach Przymierza. Zatem również potrzebujecie potwierdzić swój przyjazd.  Uwaga należy to uczynić najpóźniej do 20 sierpnia br.

Kolejna grupa osób to dotychczasowi kandydaci do Przymierza. Wy również potrzebujecie skontaktować się z Remigiuszem, aby potwierdzić chęć wstąpienia do Przymierza i również oczekujemy Was na rekolekcjach w Ptakach, a Remigiusz oczekuje na potwierdzenie z Waszej strony.

data dodania: piątek, 9 sierpnia 2019r. Autor: MZ
więcej

Droga Siostro, Drogi Bracie,

Już za kilka dni spotkamy się w Różanymstoku na rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Wspólnotę Ezechiasz. Przed nami wspaniały czas spotkania z Panem i z sobą nawzajem. Rekolekcje rozpoczynają się w sobotę 20 lipca 2019. Rejestracja będzie czynna w godz. 16.00 - 18.00 na parterze Domu Pielgrzyma. Każdy stopień będzie miał oddzielny punkt rejestracyjny, dlatego warto zorientować się, przy którym stoliku znajduje się rejestracja do Waszego stopnia (unikniecie stania w niewłaściwych kolejkach). Nie odkładajcie rejestracji na ostatnie minuty, ponieważ już o godz. 18.30 jest kolacja, a po niej Eucharystia. Trzeba mieć zatem czas na akomodację w pokoju.

data dodania: środa, 17 lipca 2019r. Autor: MZ
więcej
10 / 2020
Po
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
zobacz najnowsze materiały multimedialne